امروز: دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 22 October 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 6646
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰
سه شنبه 21 اردیبهشت ماه

مرحبا نجف آباد_14

به دنبال عقد تفاهم نامه خواهر خواندگی و در راستای ادامه مراودات اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی بین شهرهای نجف آباد و نجف اشرف، خیریه های شهر از شنبه 18 اردیبهشت ماه تا اواخر هفته جاری میزبان هیاتی پانزده نفره از مدیران ارشد و فعالان اجتماعی استان نجف اشرف کشور عراق به منظور آشنایی با دستاوردهای این مجموعه ها در زمینه های مختلف توانبخشی به افراد معلول و تبادل تجربیات هستند.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه گروه عراقی از پایگاه اورژانس اجتماعی، مرکزجامع درمان و توانبخشی بیماران روانی مزمن پرستو بازدیدی بعمل آوردند.
این گروه در این بازدید با قسمتهای مختلف این مراکز و نحوه خدمات ، فعالیتها، شرح وظایف، برنامه های فعلی و آینده و...آشنا گردیدو درجلسه مشترک در سالن بهزیستی موارد همکاریها و تعاملات دوجانبه مورد بحث و تبادل نظر واقع گردید.
طرف عراقی به دلیل آمار بالای معلولان خود که ماحصل سالها جنگ و حرکت های تروریستی محسوب می شوند، درخواست داشته که امکان استفاده از تجربیات ارزشمند شهر نجف آباد در چنین حوزه ای نیز فراهم گردد که این امر به عنوان مهمترین سفر هیات اخیر در دستور کار قرار گرفته است.
شایان ذکر است گروه نجف اشرف چهارشنبه 22 اردیبهشت با بدرقه شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر نجف آباد را ترک نمودند. + 2
مخالفم - 3

 

بازدید: 1162