امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 21 June 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 7796
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴
نجف آباد، اصفهان- ایرنا-

20 طرح عمرانی در نجف آباد بهره برداری شد

نجف آباد، اصفهان- ایرنا- 20 طرح عمرانی شهرداری نجف آباد با اعتبار 400 میلیارد ریال با حضور استاندار اصفهان به بهره برداری رسید.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، باغ گل ها، زورخانه شهدا، بوستان خدمت، عملیات انتقال پساب، آسفالت معابر، باغ موزه شهر، بلوارشریعتی، بلوارآیت، بلوار چناران و ارگ موزه شیخ بهائی از مهمترین این طرح ها است.
استاندار اصفهان درمراسم افتتاح این طرح ها گفت: با وجود مشکل های اقتصادی از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون 12 هزار و 700 طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی با اعتباری بالغ بر 105 هزار میلیارد ریال در استان اصفهان بهره برداری شده است.
رسول زرگرپور با بیان اینکه توسعه و سازندگی در استان رو به رشد است، افزود: در دهه فجر سالجاری بیش از سه هزار و 400 طرح با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیارد ریال دراین استان افتتاح شد.
وی اظهار کرد: مسئولان شهرستان نجف آباد بویژه شهرداری این شهر در سه سال گذشته، جهش و تحرک خوبی را از لحاظ عمرانی بوجود آورده اند که قابل تقدیر است.
زرگرپور افزود: شهرداری نجف آباد در زمینه فرهنگی و گردشگری نیز اقدام های خوبی انجام داده که نشان دهنده علاقمندی مسئولان به توسعه شهر و رتبه بالای شهرداری است.
شهردار نجف آباد نیز گفت: امروز همچنین عملیات اجرایی سه طرح عمرانی با حضور استاندار اصفهان در این شهر آغاز می شود.
مسعود منتظری افزود: این طرح ها شامل ساماندهی خیابان امام شرقی، منتظری جنوبی و فرهنگسرای یزدانشهر با پیش بینی اعتبار 272 میلیارد ریال است.
نجف آباد در 30 کیلومتری غرب اصفهان است.

لینک خبر:http://www.irna.ir/esfahan/fa/News/82469014/+ 2
مخالفم - 0

 

بازدید: 367

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید