امروز: چهارشنبه, ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 April 2018
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 7848
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد،

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد در سال96

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش نجف آباد در سال ۹۶ با حضور سهراب مظفرمعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، ابوترابی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، منتظری شهردار نجف آباد، ابراهیم مدیر آموزش و پرورش بهمراه معاونین خود، گله داری مدیر شبکه بهداشت در اداره آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار شد.


 در ابتدای این جلسه ابراهیم مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه ، مصوبات جلسه گذشته را مطرح و از روند اجرای مصوبات گزارشی ارائه داد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گفت: در سال ۹۵ ، ۱۰ جلسه ی شورای آموزش و پرورش در شهرستان نجف آباد برگزار شد که این جلسات ۵۵ مصوبه داشت و بیش از ۹۰ درصد مصوبات، عملیاتی و اجرایی شدند .
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: شورای آموزش و پرورش باید به موضوعات تحلیلی آموزش و پرورش نیز بپردازد و این موضوعات در دستور کار شورا قرار بگیرد .
مظفرنجفی در ادامه موضوع هدایت تحصیلی دانش آموزان را یکی از مسائل مهم آموزش و پرورش دانست و کارشناسی بیشتر آن را خواستار شد.
در ادامه جلسه بزرگداشت هفته مقام معلم و تجلیل از معلمین برتر و مشارکت دادن شهرداران شهرستان در امر کمک به برگزاری جشن معلم، و برگزاری آزمونهای هدایت تحصیلی از جمله موارد مطروحه در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نجف اباد در سال ۱۳۹۶ بود .

 + 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 494

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید