امروز: دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 February 2018
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 7881
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

جلسه و بازدید در تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی

جلسه و بازدید در تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، پتجشنبه 14 اردیبهشت ماه، جلسه میدانی تقاطع غیرهمسطح شهیدان حجتی در محل پروژه باحضور مهندس منتظری شهردار نجف آباد برگزار گردید.

در این جلسه که مهندس حسین مجیدی مدیر آب و فاضلاب منطقه نجف آباد ، مهندس فاضل معاون و فنی و عمرانی، پیمانکار و جمعی دیگر از مدیران شهرداری حضور داشتند، مباحث تسریع برنامه ریزی و اصلاح آن، همکاری با ادارات خدمات رسان و تعاملات با ایشان نظیر آب و فاضلاب ، خاکبرداری از دو جبهه،تسریع در روند امور پروژه در جهت رفاه شهروندان، مباحث زیباسازی و ایمنی نظیر گاردریل و ... مورد بحث و تبادل نظر واقع شد.

برطبق گزارش کنترل پروژه ، این پروژه  نسبت به برنامه زمانبندی 10 درصد پیشرفت داشته است.


پس از جلسه مهندس منتظری شهردار از روند پیشرفت پروژه تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی و بخشهای مختلف آن بازدید نمود و شنوای توضیحات مسئولین و مدیران مرتبط بود .
مهندس مسعود منتظری شهردار نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری گفت:« این تقاطع یکی از ورودی و خروجی های پر تردد شهر با خط کمربندی جنوب که بعضاً بخشی از بار ترافیکی غرب شهرستان و استان را متحمل می شود، این نقطه را حائز ویژگی های منحصر به فردی کرده به طوری که سالیانه شاهد بروز تصادفات متعددی در این مسیر هستیم.»

وی از موافقت در خصوص عبور خط کمربندی به زیر تقاطع با برگزاری جلسات فشرده و بعضاً پرتنش خبر داد که این امر کم نظیر در جلوه بیشتر وروردی شهرنجف آباد مؤثر خواهد بود.
منتظری ادامه داد:« تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی بر طبق قرارداد منعقد شده با سازمان همیاری های شهرداری های استان اصفهان و با پیش بینی اعتبار اجرایی 12 میلیارد تومان و برنامه ریزی صورت گرفته و تقویم زمانی به کار خود ادامه می دهد.+ 1
مخالفم - 0

 

بازدید: 501

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید