امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - 20 July 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8020
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷
با حضور دکتر رسول زرگرپور صورت گرفت

افتتاح پروژه های شهرداری نجف آباد با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال

با حضور استاندار اصفهان بهره برداری از پروژه های عمرانی، خدماتی ، فرهنگی و ترافیکی شهرداری نجف آباد با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهر برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور که بمنظور افتتاح و بهره برداری از چندین پروژه عمرانی ، خدماتی و شهری به شهرستان نجف آباد سفر کرده بود، در مراسم افتتاحیه پارک بزرگ کوهستانی آبشار و در جمع باشکوه مردم این شهر ضمن ادای احترام به شهدای این شهرستان گفت: امروز در بدو ورود به شهرستان شهیدپرور نجف‌آباد با حضور در گلستان همیشه جاوید این شهرستان نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردیم چون که اگر آرامش و امنیتی شاهد هستیم به برکت خون آن‌هاست.
رسول زرگرپور به پروژه های افتتاح شده اشاره کرد و افزود: سالن گلزار شهدا، افتتاح بلواری که حدود یک سال و نیم پیش توسط استاندار کلنگ‌زنی شده بود، پارک آبشار که حدود ۲ سال قبل کلنگ‌زنی شده بود و ۷ هکتار فاز اول این پارک ۵۵ هکتاری به بهره‌برداری رسید و امیدواریم که همه ی فازهای این پارک هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه درطول چهار سال گذشته، بیش از۱۵۵ پروژه شهری با اعتباری بالغ بر۴ هزار میلیارد ریال در نجف آباد به بهره‌برداری رسیده است، اظهارداشت: چند سال اخیر دوره‌ای نمونه و طلایی بعد از انقلاب برای این شهر بود که این‌گونه شاهد سازندگی است و پروژه‌های عمرانی به خود می‌بیند.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: شان مردم دیندار و ولایتمدار و شهید پرور نجف آباد بالاتر از این ها است و این روند در دولت دوازدهم شتاب بیشتری خواهد داشت.


گفتنی است استاندار اصفهان در بدو ورود با حضور در گلستان شهدای همیشه جاوید، نسبت به مقام شامخ شهیدان سرافراز ادای احترام نمود و مجموعه بازسازی شده ورودی و سالن شماره۱ گلزار شهدای نجف آباد را با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال به همراه نصب المان عصر عاشورا افتتاح نمود.
همچنین با حضور استاندار اصفهان بلوار فجر با ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه آزاد سازی و اجرا و ۱۴۰۰ متر طول،۵۰ هزار متر مکعب عملیات خاکریزی و خاکبرداری، ۱۰ کیلومتر جدول، ۳۵ هزار متر مربع عملیات آسفالت، کاشت ۱۵۰۰ اصله درخت، ۲ هزار متر مربع فضای سبز و ۱۴۰۰ متر طول اجرای شبکه روشنایی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
تجهیز و راه اندازی مکتب خانه علوم خواجه نصیرالدین طوسی در خانه تاریخی نوریان با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال، محور سلامت با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال و روکش آسفالت و لکه گیری معابر با هزینه ای بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال و همچنین فاز یک پارک کوهستانی آبشار با هزینه ای بالع بر ۶۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه های شهرداری نجف آباد بود که با حضور استاندار اصفهان به بهره برداری رسید.+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 408

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید