امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - 20 July 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8066
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸
آتشیاراحمد هادی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد

وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته برای بالا بردن سرعت عمل آتش نشانان و نیروهای امدادی و نجات جان و مال شهروندان امری ضروری است

وجود تجهیزات مدرن و پیشرفته برای بالا بردن سرعت عمل آتش نشانان و نیروهای امدادی و نجات جان و مال شهروندان امری ضروری است.

آتشیاراحمد هادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد با گفتگو با پایگاه خبری 125 ، دراین خصوص افزود: از آنجایی که برای سازمان های امدادی داشتن تیم ویژه کوهنوردی و تجهیزات مخصوص آن یک امر ضروری است، به همین منظور این سازمان در راستای خدمت رسانی مطلوبتر به شهروندان از سال 1385 با آموزش تعدادی از آتش نشانان و خریداری بخشی از تجهیزات ویژه کار در فضای معلق و کوهستان و همچنین خرید یک دستگاه خودرو وانت نیسان پیکاپ اقدام به راه اندازی تیم امداد و نجات در ارتفاع نمود. که به مرور زمان با خرید سه پایه نجات حرفه یی و تکمیل تجهیزات امداد و نجات در ارتفاع ، و همچنین پوشش حوادث غرب استان میتوان این سازمان را در زمره آتش نشانی های موفق دانست.

«تجیزات جدید خریداری شده با اعتباری80 میلیون ریالی»


هادی ادامه داد:امروزه با بیشتر شدن علاقه شهروندان به ورزش کوهنوردی و کوهپیمایی و همچنین روبه رشد بودن ساخت و ساز ساختمان های بلند مرتبه در سطح شهر و وجود چاه ها و قنات های عمیق در اطراف شهر، و متاسفانه عدم رعایت موارد ایمنی، همیشه خطراتی شهروندان عزیز را تهدید کرده است. که این سازمان در این مورد با حفظ آمادگی تیم تخصصی امداد و نجات در ارتفاع و تهیه تجهیزات فنی آن تا به حال به حمد خدا در چندین عملیات امداد و نجات و کار در ارتفاع در سطح شهر موفق بوده و در این راستا آماده خدمت رسانی به همشهریان می باشد .


احمد هادی در پایان گفت: در نظر است در آینده ای نزدیک با افزایش تجهیزات تخصصی و همچنین تجهیز ایستگاه های سازمان به تجهیزات فنی مورد نیاز کار در ارتفاع و خریداری لوازم انفرادی اقدامات موثری در این امر انجام دهیم تا در امر خدمات رسانی به شهروندان گرامی پیش قدم باشیم ..+ 2
مخالفم - 1

 

بازدید: 260

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید