امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - 20 July 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8147
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰
مسعود منتظری در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نجف آباد

آمادگی نجف آباد برای استقبال از شهید حججی

نجف آباد- شهردار نجف آباد گفت: در آستانه برگزاری مراسم میلیونی تشییع پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی، تمامی توان شهرداری در بخش های مختلف به میدان آمده تا فضای عمومی شهر برای چنین استقبال تاریخی، آماده شود.


مسعود منتظری در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نجف آباد، عمده فضاسازی های در دست اجرا را مربوط به مسیر تشییع پیکر از میدان بسیج تا محل یادمان شهدا دانست و ادامه داد: بیش از یکصد بنر بزرگ دوازده متر مربعی، نزدیک به ۳۰ طرح از گنبد امام رضا که مزین به تصاویر شهید شده، ۵۰ حجله بزرگ و صدها پرچم کشور در ابعاد مختلف، بخشی از فضاسازی تدارک دیده شده برای این مراسم هستند.

وی با اشاره به مزین شدن بخش عمده ای از فک ­های متحرک سطح شهر به تصاویر این شهید و دیگر شهدای مدافع حرم بیان داشت: بیش از 200 فضای مختص تابلوهای فرهنگ شهروندی نیز در حال تعویض با بنرهای ویژه این مراسم هستند و همزمان نیز کار ساخت و نصب دهها لاله بزرگ روی چراغ های روشنایی بلوار طالقانی و مسیر تشییع شهید در دستور کار قرار گرفته است.

منتظری با اشاره به آخرین برنامه ریزی های صورت گرفته جهت آغاز مراسم در میدان بسیج این شهر افزود: یک جایگاه در همین نقطه و جایگاه بعدی هم در نزدیکی جنت الشهدای این شهر به عنوان محل تدفین شهید جانمایی شده که شب قبل از مراسم، در محل برپا خواهد شد.

شهردار از فضاسازی خاص در مسیر های ورودی به نجف آباد و نقاط پرتردد با استفاده از پرچم های رنگی و بنرهای طراحی شده در اندازه های مختلف خبر داد و گفت: علاقه مندان برای نصب داربست و بنرهای شهید نیز با رعایت نکات ایمنی و ترافیکی هیچ گونه محدودیتی ندارند ولی توصیه می کنیم این کار را با هماهنگی روابط عمومی شهرداری دنبال کنند تا از بروز برخی ناهماهنگی ها پیشگیری شود.

فایل بنرهای طراحی شده به مناسبت مراسم تشییع نیز در حال حاضر در پایگاه خبری شهرداری و کانال های فعال در فضای مجازی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

لینک خبر: https://goo.gl/jVpXWq+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 488

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید