امروز: سه شنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - 18 September 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8221
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳
شهردار نجف‌آباد مطرح کرد

استقبال از نظرات صاحبان فکر و اندیشه در مدیریت نجف‌آباد

شهردار نجف‌آباد گفت: در دوره پنجم شوراها و در 4 سال پیش رو در مدیریت شهری به‌ صورت ویژه از حضور مردم استفاده خواهیم کرد، علی‌الخصوص صاحبان فکر و اندیشه در همه زمینه‌ها و هم‌چنین از انتقادهای سازنده استقبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، عصر دیروز با حضور استاندار اصفهان، مسؤولان شهری و شهرستان نجف‌آباد، اعضای شورای اسلامی شهر، پدر شهید حججی، مدیران و پرسنل شهرداری مراسم ابلاغ حکم انتصاب مجدد مسعود منتظری، شهردار نجف‌آباد در سالن شهروند برگزار شد.

رسول زرگرپور استاندار اصفهان به عنوان نماینده ارشد دولت در استان اصفهان، حکم انتصاب شهردار نجف‌آباد را که توسط وزیر کشور امضا شده بود به مسعود منتظری رسماً ابلاغ کرد.

طبق قوانین وزارت کشور، شهرداران شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت باید حکمشان توسط وزیر کشور امضا شود که در استان اصفهان غیر از حکم شهردار نجف‌آباد، حکم شهردار شهرهای اصفهان، کاشان و خمینی‌شهر نیز توسط وزیر کشور امضا شد.

زیباترین لحظه این مراسم اهدای چفیه مقام معظم رهبری به شهردار نجف‌آباد بود، این چفیه که در دیدار خانواده شهید حججی توسط مقام معظم رهبری به این خانواده تقدیم شده بود، توسط پدر شهید حججی تقدیم شهردار نجف‌آباد شد تا تبرکی برای آغاز فعالیت شهردار در چهارساله دوم باشد که خود نیز از خانواده معظم شهدا است.

در این آیین از زحمات و تلاش‌های اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر نجف‌آباد که در دوره قبل 13 نفر بودند، با اهدای لوح و هدایا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مسعود منتظری در پایان این مراسم، از صاحبان فکر و اندیشه دعوت به همکاری کرد و اظهار داشت: در دوره پنجم شوراها و در 4 سال پیش رو در مدیریت شهری به‌ صورت ویژه از حضور مردم استفاده خواهیم کرد، علی‌الخصوص صاحبان فکر و اندیشه در همه زمینه‌ها و هم‌چنین از انتقادهای سازنده استقبال می‌شود که خیلی از اقدامات در چهار سال گذشته، بنا به پیشنهادات مردم صورت گرفته است.

مسعود منتظری، در چهارمین دوره شوراهای شهر نجف‌آباد به‌ عنوان شهردار این شهر برگزیده شده بود و با توجه به مقبولیت مردمی و فعالیت‌های صورت گرفته در سمت مدیریت شهر، بار دیگر به‌ عنوان شهردار نجف‌آباد برگزیده شد.



+ 2
مخالفم - 2

 

بازدید: 389

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید