امروز: یکشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - 09 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8573
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱
خبرگزاری فارس

پروژه‌های همدلی در نجف‌آباد افتتاح شد

با حضور استاندار اصفهان، دو پروژه ساختمان حمل و نقل اداری شهرداری و تقاطع غیرهمسطح شهیدان حجتی با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، مسعود منتظری در آیین افتتاح چند پروژه‌ در شهرستان نجف‌آباد اظهار کرد: آنچه باعث بروز چنین اتفاقاتی شده، همدلی و حمایت تمام دستگاه‌ها در شهرستان است و ویژگی بارز این پروژه‌ها همدلی مسؤولان و حمایت و همکاری مردم است.

وی درباره پروژه ساختمان حمل‌ونقل اداری شهرداری بیان داشت: اعتبارات این پروژه بخشی از دفتر مقام معظم رهبری و بخشی از اعتبارات شهرداری تأمین شده است.

شهردار نجف‌آباد درباره پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدان حجتی نیز گفت: این پروژه از دغدغه‌های مدیران شهرستانی و یکی از نقاط حادثه‌خیر شهرستان بود که متأسفانه شاهد فوت چند نفر از مأموران نیروی انتظامی بودیم که در شورای چهارم کلنگ احداث آن زده شد.

وی از مشکلات موجود در اجرای این پروژه و همدلی مسؤولان در برطرف مشکلات گفت و افزود: وجود فیبر نوری غرب کشور، خط انتقال آب، شبکه برق فشارقوی و هزینه آزادسازی، از مشکلات اجرای این پروژه بود.

شهردار نجف‌آباد با بیان اینکه حدود شش میلیارد تومان هزینه آزادسازی مسیر این پروژه شده است، خواستار اختصاص بودجه برای کلنگ‌زنی میدان شهدای دانشجو در شمال شهر شد.

به گزارش فارس، تقاطع غیرهم‌سطح شهیدان حجتی، با مساحتی حدود هزار و 369 مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر 24 میلیارد تومان و ساختمان حمل و نقل اداری شهرداری با اعتباری بالغ بر 15.7 میلیارد تومان و با زیربنا پنج هزار مترمربع در پنج طبقه شامل ساختمان اداری، گالری و مرکز کنترل ترافیک در روزهای آخر سال 1396 در نجف‌آباد به بهره‌برداری رسید.

لینک خبر :http://isfahan.farsnews.com/news/13961225000896+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 224

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید