امروز: چهارشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - 12 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8618
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱
مهندس مسعود منتظری شهردار نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری

ثبت ۲۰۳هزار بازدید نوروزی در نجف آباد

ثبت ۲۰۳هزار بازدید نوروزی در نجف آباد
شهردارنجف آباد گفت: طی ویژه برنامه های نوروز امسال که از بیست و هفتم اسفند سال گذشته تا چهاردهمین روز فروردین امسال ادامه داشت، در مجموع بیش از ۲۰۳ هزار بازدید از جاذبه های شهر و شرکت در ویژه برنامه های نوروزی به ثبت رسیده است.


مهندس مسعود منتظری شهردار نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری بیشترین آمار حضور مردم در برنامه های نوروزی را مربوط به پارک لاله با بیش از ۶۳ هزار نفر دانست و اعلام کرد: خانه تاریخی نوریان با نزدیک به سی هزار نفر، باغ گل ها با بیش از ۲۷ هزار، باغ موزه با حدود بیست و سه هزار و مجموعه های هفت برج خارون و خانه تاریخی مهرپرور با آمار نزدیک به هم ۲۰ هزار نفر در جایگاه بعدی از این نظر قرار دارند.


منتظری با اشاره به ثبت بیش از هفده هزار بازدید از یادمان شهدا و مزار پاسدار شهید مدافع حرم محسن حججی در این مدت اضافه کرد: در ویژه برنامه تور گردشگری شهرداری که در آن بازدید از جاذبه های مورد اشاره گنجانده شده بود، بیش از چهارصد نفر از مسافران نوروزی و نزدیک به ۲۶۰۰شهروند نجف آبادی به همراه مهمانان خود مشارکت داشته اند.

رشد ۷۵درصدی اسکان نوروزی در باغ بانوان
منتظری دیگر بخش مهم فعالیت نوروزی شهرداری را موضوع اسکان مسافران نوروزی در باغ بانوان با مساحت تقریبی یازده هکتار دانست و افزود: با توجه به تکرار این روند در سال های اخیر و رضایتمندی مسافران از امکانات و زیرساخت های فراهم شده در این مجموعه، هر سال شاهد رشد آمار اسکان داده شدگان هستیم به طوری که امسال نسبت به سال گذشته با رشد ۷۵درصدی مواجه بودیم.


شهردار نجف آباد با اشاره به اسکان حدود ۱۲۰۰ مسافر نوروزی در سال های ۹۶ و ۹۵ اضافه کرد: طی سال جاری 507 خانوار با مجموع جمعیت دو هزار و ۴۴۵ نفر در باغ بانوان اسکان داده شدند که در این میان روزهای سوم و چهارم فروردین ماه با ۶۰ و ۴۵ خانوار، شلوغ ترین روزهای فعالیت ما را تشکیل می دادند.


وی خاطر نشان کرد: امنیت بالا، مسیر دسترسی مناسب، فضای کافی برای پارک خودرو، فراهم بودن تمامی امکانات مورد نیاز مسافران نوروزی، ارائه خدمات متنوع همچون شرکت در تور گردشگری و هزینه ناچیز اخذ شده از جمله امتیازات اسکان در مجموعه باغ بانوان نجف آباد هستند که زمینه اقبال مسافران به این نقطه را فراهم کرده اند.+ 1
مخالفم - 2

 

بازدید: 283

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید