امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 17 October 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8725
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۶
دسته: فیلم
پرینت
ایمیل
بزرگترین کشتارگاه غرب استان اصفهان

احداث کشتارگاه صنعتی نجف آباد + کلیپ

مهندس مسعود منتظری شهردار نجف آباد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری عنوان داشت : عملیات اجرایی نخستین فاز کشتارگاه صنعتی شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به پایان رسیده و در حال حاضر پس از برگزاری مناقصه (قرارداد ساخت ساختمان نهایی شده و خرید تجهیزات آن نیز طی روزهای آتی به اتمام می رسد ) دومین فاز آن به ارزش ۱۲ میلیارد تومان آغاز می گردد.


شهردار نجف آباد گفت : بخش زیادی از بودجه صرف شده در نخستین فاز کشتارگاه، طی پیگیری های صورت گرفته از دفتر مقام معظم رهبری تامین شده و در دومین فاز نیز با صرف بودجه ۱۲ میلیارد تومانی جهت خرید تجهیزات کامل، باقیمانده ابنیه، الکتریکال، مکانیکال، تصفیه خانه عملیاتی می گردد.

وی ادامه داد: سالن اصلی کشتارگاه با مساحتی بیش از ۲۶۵۰ متر مربع در دو طبقه، آغل با مجموع زیربنای 3050 متر مربع، سالن پیش‌سرد با مساحت تقریبی 2000 متر مربع، بخش فرآوری ضایعات در ۷۶۰ متر مربع و قسمت اداری با مساحت ۵۳۰ متر مربع از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای کشتارگاه صنعتی نجف آباد محسوب می شود.


شهردار نجف آباد افزود: طی عملیات عمرانی در نخستین فاز این پروژه از ۴۷۰ تن فولاد برای ساخت سازه فلزی آن استفاده شده و نزدیک به ۲۵۰۰ متر مکعب نیز بتن ریزی انجام گرفته است.

Loading...
 


+ 1
مخالفم - 1


 

بازدید: 236