امروز: چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - 17 October 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8795
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری نجف آباد

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در چند روز اخیر

مانور اطفاحریق و امداد و نجات در ارتفاع وچاه،در سازمان آتش نشانی نجف آباد برگزار شد
طی بازدید روزانه رئیس و معاونت سازمان آتش نشانی از ایستگاههای سازمان، مانور اطفاءحریق وامدادو نجات درارتفاع وچاه توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی در حضور ایشان انجام گردید.


در پایان این عملیات سر آتش یار اصغر مهدی پور ضمن تشکر از هماهنگی و سرعت عمل نیروهای آتش نشان بیان کرد سازمان آتش نشانی نجف آباد همیشه و در هر شرایطی آماده ی خدمت رسانی به شهروندان گرامی میباشد.

آتش سوزی درشهرک صنعتی پلیس راه نجف آباد
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد روز پنج شنبه 21 تیرماه ساعت 10:02 یک مورد حریق کارخانه به سامانه 125 سازمان اعلام شد که بلافصله آتش نشانان ایستگاه شماره 2 و 3 به محل حادثه اعزام شدند.


اصغر مهدی پور رئیس سازمان آتش نشانی در این باره افزود: آتش سوزی در کارخانه پلاستیک به دلیل نشت مایعات قابل اشتعال رخ داده بود که به علت وسعت زیاد آتش بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه سازمان همراه با دو خودرو سنگین به محل اعزام شدند
در همان ابتدا نیروی های این سازمان با استفاده از دستگاه تنفسی وارد محل حریق شده و در 13 دقیقه آتش را مهار کردند
مهدی پور در پایان گفت: حریق کارخانه مذکور با یک ساعت تلاش بی وقفه آتش نشانان کاملا اطفاء شد

اتصالی سیم کشی برق باعث آتش سوزی خودروی سمند شد
 روز جمعه 22 تیرماه در پی تماس تلفنی با سامانه 125 مبنی بر حریق خودروی سمند در حیاط منزل مسکونی، آتش نشانان از ایستگاه شماره 3 و 5 به محل اعزام شدند.آتش نشانان در بدو ورود با توجه به شعله ور بودن خودرو محل حریق را ایمن سازی نموده و سپس درکمترین زمان ممکن حریق را اطفاءنمودند


اصغر مهدی پور رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد در خصوص حریق خودروی سمند افزود: علت این آتش سوزی اتصالی سیم کشی برق خودرو بود واز شهروندان تقاضا کردند درصورت وجود سیم کشی برق خودرو سریعا نسبت به رفع آن اقدام نمائید.

آتش سوزی درساختمان درحال احداث
23 تیرماه، در پی تماس مردمی وقوع آتش سوزی در یک ساختمان در حال احداث به سامانه 125، ستاد فرماندهی این سازمان اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان از ایستگاه شماره 1 ، 2 را به محل حادثه اعزام کرد


اصغر مهدی پور رئیس سازمان در این باره گفت: حریق دریک ساختمان درحال احداث اتفاق افتاده بودکه علت حادثه عدم رعایت اصول ایمنی در هنگام جوشکاری و برشکاری بود که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های شماره 1 و2، با چهار دستگاه خودرو اطفائیه سنگین و سبک سریعا در محل حادثه حضور پیدا کردند..
خوشبختانه آتش نشانان با اقدام سریع و مهار به موقع آتش، اجازه گسترش آن به ساختمان ها و منازل مسکونی مجاور را ندادند و پس از تلاش فراوان حریق کاملا اطفاءمی گردد.

انفجار گاز ال پی جی باعث تخریب کامل یک باب مغازه مصدوم شدن یک نفر شد
صبح24 تیرماه، ساعت 6:46 در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار در یک باب مغازه، آتش نشان های ایستگاه شماره 3با یک دستگاه اطفائیه سنگین به محل حادثه اعزام شد .


اصغر مهدی پوررئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد علت انفجار مغازه را نشت گازال پی جی خودروی داخل مغازه اعلام کرد و گفت: نشت گازو جمع شدن آن در داخل مغازه موجب انفجار شدو شدت انفجار باعث تخریب کامل مغازه و پرتاب دربهای مغازه به اطراف شده بود متاسفانه در این حادثه صاحب مغازه دچار سوختگی شد که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل گردید.+ 3
مخالفم - 1

 

بازدید: 168

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید