امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 11 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8854
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

سردیس لاله بی سر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، 18 مردادماه همزمان با سالگرد شهادت شهید مدافع حرم شهید محسن حججی نصب سردیس حجت خدا در حدفاصل میدان شهدا و در ابتدای بلوار طالقانی نجف آباد عملیاتی شد.


پس از شهادت شهید محسن حججی که جامعه را به شدت متاثر کردو همراه با انعکاس گسترده‌ای در بین اقشار مختلف مردم بود و موج جدیدی از فرهنگ ایثار و شهادت را در رگهای اجتماع جاری ساخت، نصب المان یا تندیس این شهید در برنامه ها و تقویم کاری مدیریت شهری نجف آباد قرار گرفت.


با انجام مطالعات و رایزنی های گوناگونی که در این خصوص صورت پذیرفت ،شرکت دارکوب سازه سپاهان پیشنهاد اهدای رایگان سردیس 6 متری این شهید والامقام را در جهت دین ایشان به این شهید مطرح نمود که پس از بازدید کارگاه و جلساتی این امر محقق گردید.
با بازدید میدانی مسئولین چند نقطه از شهر نجف آباد، جانمایی سردیس بدلایلی نظیر نزدیکی به یادمان شهدا و قرارداشتن در محور مواصلاتی نجف آباد و... در محل تقاطع میدان شهدا و بلوار طالقانی لحاظ گردید.


قطعات سردیس حجت خدا توسط سازمان موتوری به نجف آباد منتقل و به اهتمام مجموعه واحد امانی معاونت عمران بصورت جهادی و شبانه روزی در کمتر از یک هفته مراحل اجرای فونداسیون، نصب قطعات سردیس و دیگر موارد آن به پایان رسید.+ 2
مخالفم - 0

 

بازدید: 279

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید