امروز: شنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 17 November 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8881
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد ،پنجشنبه یکم شهریور ماه 97، در آستانه هفته دولت، سالن گلزار شهدای نجف آباد میزبان مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت با حضور مسئولین شهری و شهرستان بود.


در این مراسم که حجت الاسلام حسناتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد، مهندس راعی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه، مهندس ابوترابی ریاست و طرقی نایب رییس شورای اسلامی شهر نجف آباد، مغزی قائم مقام شهردار و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری نجف آباد و جمعی از رؤسا و مسئولین ادارات نجف آباد حضور داشتند، امام جمعه و فرماندار نجف آباد در سخنانی پیرامون هفته دولت وگرامیداشت شهدای دولت، مسائل و موارد اداری، تکریم ارباب رجوع و ... به ایراد سخن پرداختند.


در ادامه مسئولین ضمن حضور در گلزار شهدا، با آرمان های والای شهدای گرانقدر، امام شهداء و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاقی مجدد نموده و با نثار گل و عطرافشانی و قرائت فاتحه بر مزار شهدا یاد ایشان و امام راحل را گرامی داشتند.


کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی که توسط خیر حاج قربانعلی شمس در زمینی به متراژ335 مترمربع به شبکه بهداشت و درمان شهرستان نجف آباد اهدا گردیده بود نیز یکی از چندین کلنگ زنی بود که پس از مراسم با حضور مسئولین انجام شد.
هفته دولت از تاریخ دوم الی نهم شهریور ماه 1397 می باشد.+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 174

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید