امروز: چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ برابر با ۲۷ جمادى الأول ۱۴۴۱ قمری و ۲۲ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

بازدید شهردار از روند احداث بلوار باهنر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، دوشنبه 25 آذرماه 1398 محمدمغزی نجف آبادی شهردار نجف آباد از مراحل احداث بلوار شهید باهنر بازدید میدانی بعمل آورد.
در این بازدید پوراسماعیلی عضو شورای اسلامی شهر نجف آباد، مهندس مهدی فاضل معاون امور زیربنایی و حمل نقل شهری، عباس مرادی مدیر منطقه سه نیز حضور داشتند.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری نجف آباد در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری شهرداری اجرای این طرح را یکی ازخواسته های  مردم ویلاشهر عنوان کرد و گفت: در اجرای طرح احداث بلوار باهنر کانال هدایت آب های سطحی هم موازی با باند شمالی احداث می‌شود و یک ورودی و یک خروجی و میدان بزرگ برای منطقه از سمت گلدشت خواهیم داشت.
وی با اشاره به حادثه ساز بودن خیابان باهنر به سمت گلدشت در منطقه ۳ اظهار داشت : بلوار باهنر در شرق ویلاشهر به سمت گلدشت در حریم کانال زهکش آب منطقه ای قرار دارد و اجرای عملیات عمرانی در این بخش به مجوز  و موافقت سازمان آب منطقه ای اصفهان نیاز داشت که با پیگیری های مکرر مجوز  اجرای یک پل  روی کانل زه کش خاکی به طول 17 متر اخذ گردیده است که ساخت پل روی کانال در حال اجرا می باشد.
مهندس مهدی فاضل افزود: به دلیل بارش های اخیر و وقوع سیلاب در برخی استان ها سازمان آب منطقه ای سخت گیری های زیادی در واگذاری مجوز فعالیت عمرانی در این بخش داشت که سرانجام تصمیم گرفته شد با تعریض بلوار از سمت باند شمالی به طرف گلدشت به طول ۶۰۰ متر بتوانیم این طرح را اجرا کنیم و محور حادثه خیز را به یک محور ایمن برای مردم تبدیل کنیم.

وی در خصوص روند پروژه  عنوان داشت جدول گذاری میدان وحدت(میدان کنارگذر) نیز صورت پذیرفته و هم اکنون آماده اجرای بیس و سپس آسفالت می باشد.
معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری نجف آباد در پایان به حوادث این مسیر در گذشته اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مذکور از وقوع این حوادث و خطرات احتمالی جلوگیری می شود و ان شالله در آینده نزدیک با افتتاح آن سبب رضایتمندی شهروندان شریف فراهم گردد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.