امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

بازدید میدانی شهردار از پروژه های عمرانی در حال فعالیت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد ، شنبه26 بهمن ماه 98، محمد مغزی نجف آبادی شهردار نجف آباد بازدیدی از پروژه های در حال انجام شهرداری نجف آباد بعمل آورد.
در این بازدید آسیابانی عضو شورای اسلامی شهرنجف  آباد، معاونین امورزیربنایی و حمل و نقل شهری و خدمات شهری ، مدیرارتباطات و اموربین الملل و تنی چند از مدیران ستادی و مسئولین مرتبط حضور داشتند.

در حاشیه این بازدید عنوان گردید:  در حال حاضر قریب به پنجاه پروژه عمرانی، خدماتی، ترافیکی و فرهنگی شهرداری نجف آباد در حال انجام هستند که ان شاالله با عزم مدیریت شهری در سال جدید حلاوت آنها در کام شهروندان جاری می گردد.
نکوسازی خیابان امام شرقی  به طول سه کیلومتر به عرض 6متر شامل  نکوسازی و تعریض ، جداول سنگی  و پیاده رو سنگی، باند دوچرخه، سکوی نشیمن در طول مسیر و روشنایی در جریان ست و نکوسازی بلوارشهدای غربی از منتظری جنوبی تا کوچه نصیر به مساحت 4700 مترمربع  تعریض، جدول گذاری، آسفالت ، پیاده روسازی و ..در حال انجام است که تیرهای برق و روشنایی آن نیز امروزجابجا گردید.

 امور عمرانی در پروژه های بلوارشهدا بیشه تا بلوارظفر به مساحت 16000 مترمربع، بهسازی خیابان نمازی حدفاصل 15 خرداد شمالی تا کلوپ سمندری به مساحت 2300 مترمربع، بلوار شهریار به مساحت7700 متر مربع، خیابان زیردکل به مساحت 14850 مترمربع، ساماندهی خیابان بهشتی3000متر مربع، بلوار بسیج منطقه 5 به مساحت 9900 مترمربع ، بلوار باهنر منطقه سه با 10000متر طول در جریان است.
پروژه گردشگری فاز یک بوستان زندگی  در چهارجبهه به طول  شش و نیم کیلومتر شامل ساخت  برکه و ساختمان کوشک، سرویس بهداشتی، پیاده روسازی و مسیر دوچرخه و.. فعال می باشد و ساماندهی خیابان ساحل بعنوان محور تفریحی در امتداد بیشه به طول یک کیلومتر با جدول گذاری، بلوک فرش، پیاده روسازی و.. در حال انجام است.

بازدید از پاکسازی، مرمت و شروع روند احیا خانه تاریخی کبیرزاده (کوچه شهید کارشناس، همجوار با خانه تاریخی مهرپرور) دیگر بخش بازدید عمرانی شهردار را  تشکیل می داد که از آن بعنوان موزه تاریخ و مفاخر نجف آباد یاد می گردد.

همچنین ازمراحل پایانی  اولین زمین روباز با چمن مصنوعی در پارک لاله (پشت زورخانه شهداء شهرداری )همراه با زمین بسکتبال ، والیبال به مساحت2000مترمربع نیز که فنس کشی آن نیز انجام شده است بازدید شد.

 


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.