امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

جلسه با مدیرجدید امورآب و فاضلاب منطقه نجف آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، یکشنبه 14 اردیبهشت ماه ، محمد مغزی نجف آبادی شهردارنجف آباد در دفتر خویش  میزبان مهندس جوادکاظمی مدیرجدید امورآب و فاضلاب منطقه نجف آباد بود.
در این جلسه مهندس پزشکی ریاست شورای اسلامی شهرستان، مهندس جواد حجتی خزانه دار و محسن پوراسماعیلی عضوشورای اسلامی شهر نجف اباد، معاونین شهردار، مدیر ارتباطات و اموربین الملل و معاونین امورآب و فاضلاب منطقه نجف آباد  نیز حضور داشتند.

در این جلسه ضمن تبریک انتصاب مهندس کاظمی بعنوان مدیرجدید امورآب و فاضلاب منطقه نجف آباد، صورتجلسات قبل پیگیری و بررسی گردید و برنامه زمانبندی جهت انجام آنها و همچنین خطوط فاضلاب شهری مطرح گردید.
همچنین تاکید بر نظارت بر پیمانکاران خطوط فاضلاب و ترمیم اصولی ترانه شه ها و پرهیز از آسیب و بروز مشکل در تردد شهروندان عنوان گردید.
در پایان مقررگردیدکارشناسان دوطرف نقشه های مسیر را بررسی و برنامه ریزی لازم درخصوص خطوط جدید فاضلاب صورت پذیرد و در جلسه آتی ارایه نمایند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.