امروز: سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

دیداری به رنگ هنر نجف آباد

به گزارش خبرنگار خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، چهارشنبه یکم بهمن ماه 1399، محمد مغزی نجف آبادی شهردار نجف آباد میهمان مجتبی شاهمرادی رییس جدید حوزه هنری استان اصفهان بود.
در این جلسه که مهندس محمد مهدی فردوسی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی و ابراهیم رضایی مدیرارتباطات و اموربین الملل شهرداری نجف آباد نیز حضور داشتند مراتب تبریک مدیریت شهری پیرامون انتصاب به رییس جدید حوزه هنری استان ابلاغ گردید.

شهردار نجف آباد ابراز امیدواری کرد با توجه به سابقه همکاری ایشان با شهرستان نجف آباد شاهد نگاه ویژه حوزه هنری به نجف آباد باشیم و درخصوص تاسیس دفتر حوزه هنری در نجف آباد بحث و تبادل نظر شد.
شاهمرادی از مدیریت شهری نجف آباد و تمهیدات آن در تبدیل تهدیدها به فرصت با ذکر چندین مثال به نیکی یاد نمود و پیرامون ظرفیتهای بالقوه خانه ایثار و خانه علم نجف آباد نیز گفتگو شد.
در این جلسه استفاده از ظرفیتهای حوزه هنری در موضوع آموزش با توجه به پشتیبانی کارشناسی در حوزه های مختلف موضوع دیگری بود که پیرامون آن صحبت گردید .
پیرامون طراحی و برگزاری یک رویداد ملی یا بین المللی در موضوعات هنری با مشارکت حوزه هنری استان اصفهان با توجه به ظرفیت بالای هنر و هنرمندان نجف آباد مطرح و تبادل نظر شد که با موافقت حوزه هنری وارد فرایند گردید. 


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.