امروز: چهارشنبه, ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

سیزدهمین جلسه رسمی شوراي اسلامي شهر نجف‌آباد

پس از حمد و ثنای قادر متعال و درود و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و آل محمد(ص)، سیزدهمین(13) جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نجف آباد روز شنبه مورخ 27/6/1400 ساعت 17 با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید در محل شورای اسلامی شهر آغاز گردید . سپس جناب آقای مؤمنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر نجف آباد ضمن عرض سلام و خیرمقدم  خدمت اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و تسلیت درگذشت خواهر محترم جناب آقای مهندس حجتی با قرائت فاتحه¬ای  دستور کار جلسه را مطرح نمودند .

مشروح مذاکرات ، تصمیمات و مصوبات جلسه شماره 13
*ابتدای جلسه آقای مومنی پیرامون مراسم تودیع و معارفه شهردار نجف آباد در سالن شهروند صحبت نمودند که در این جلسه ائمه جمعه ، فرماندار ،اعضاء شورا ،مدیران شهرداری ، و تعداد محدودی از معتمدین، و ... حضور دارند و مقرر گردید جناب آقای مومنی از جناب آقای مغزی دعوت نمایند که در جلسه حضور داشته و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر صورت گیرد .

*نامه شماره 36186/1400 مورخ 22/6/1400 شهرداری موضوع واگذاری ناوگان حمل و نقل متوفی به بخش خصوصی  واجد الشرایط براساس ضوابط و مقررات از طریق برگزاری فرآیند مزایده عمومی مطرح که پس از بحث و بررسی مقرر گردید آقای کرمی مدیر محترم واحد متوفیات جهت پاره ای از مسائل آرامستان در صحن شورا دعوت و توضیحاتی پیرامون نرخ بهای خدمات پیشنهادی آرامستان ارائه دهند .
سپس نامه ها و لوایح واصله به دبیرخانه شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار گرفت و بشرح ذیل اتخاذ تصمیم گردید:
1-نامه شماره 33624/1400 مورخ 10/6/1400 شهرداری ( به شماره 1101/1400 مورخ 13/6/1400 دبیرخانه شورا ) با عنایت به درخواست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر ، شهرداری در نظر دارد نسبت به واگذاری بهره برداری از تمامیت ساختمان و تأسیسات پارکینگ میرداماد نجف آباد ( به عنوان پارکینگ عمومی مسقف خودروهای سبک ) بصورت استیجاری و براساس قیمت پایه اجاره بهاء ماهیانه کارشناسی رسمی دادگستری برای یک دوره یکساله و از طریق فرآیند مزایده عمومی و طبق آئین نامه مالی شهرداریها اقدام نماید . مطرح که پس از بحث و بررسی با توجه به مفاد مصوبه مورخ 2/6/1400 جلسه مشترک شورا و هیئت مدیره محترم سازمان مذکور باستناد بندهای 8، 14 و 30 ازماده 80 قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375 مجلس محترم شورای اسلامی و اصلاحات بعدی مورد موافقت قرار گرفت و بتصویب رسید . ضمناً مقرر گردید شهرداری قبل از هرگونه بهره برداری ، موارد ایمنی را درخصوص موارد نقص پارکینگ میرداماد ، بخصوص رمپ ورودی انجام دهد .
    ختم جلسه: جلسه ساعت 20 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.
غائبین جلسه: جناب آقایان مهندس بهرامی و مهندس حجتی که با توجه به هماهنگی قبلی غیبت ایشان مجاز تلقی گردید .


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.