امروز: شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

 نجف آباد در مسیر جریان خدمت/ جلسه مشترک هیئت مدیره و شورای سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نجف آباد برگزار شد

 جلسه مشترک هیئت مدیره و شورای سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر به ریاست عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد و حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد رضا رضایی مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نجف آباد با بیان اینکه در جلسه مشترک هیئت مدیره و شورای سازمان بعد از ارائه گزارش اهم اقدامات انجام شده و گزارش امور مالی، طرح لایحه ساماندهی و هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل و بار و طرح لایحه ۲۶ آذر ماه روز بزرگداشت حمل و نقل و رانندگان و طرح درخواست بهره برداران ناوگان اتوبوسرانی در خصوص خرید لاستیک و تیوپ و نوار با نرخ دولتی مطرح و تصمیم گیری شد.

 وی از توافق با نیروی انتظامی برای استقرار در پایانه و کنترل مسائل امنیتی و حفاظتی پایانه خبر داد و گفت در حال خرید ۱۰۰ دستگاه ون و ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید برای تجهیز ناوگان حمل و نقل درون شهری هستیم.

رضایی ادامه داد در بحث سرویس مدارس قبل از کرونا با همدلی و همراهی شهرداری و آموزش و پرورش اتفاقات خوبی افتاد ولی در سرویس دهی امسال سعی شد کارشناسی مناسبی انجام دهیم و بحث کیلومتر پیمایشی را اجرا کردیم، البته مشکلات زیادی پیش آمد و موجبات نارضایتی خانواده ها، آموزش و پرورش و رانندگان به وجود آمد و در مجموع رضایت مطلوبی حاکم نیست که امیدواریم با برنامه ریزی های جدید برای سال آینده بتوانیم به مطلوب برسیم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.