امروز: یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۴ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

 نجف آباد در مسیر جریان شهر/ نشست صمیمی و هم اندیشی شهردار نجف آباد با معتمدین منطقه سه

 با حضور عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد، بهمن قنبری مدیر منطقه ۳ شهری نجف آباد و تعدادی از معتمدین، نشست صمیمی و هم اندیشی با معتمدین منطقه ۳ برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد بهمن قنبری مدیر منطقه ۳ شهری نجف آباد در ابتدای این نشست گزارش مبسوطی از روند رو به رشد منطقه۳ ارائه کرد و گفت در سال گذشته ساماندهی و ورودی ویلاشهر از سمت میدان معلم در دستور کار قرار گرفت و طرح توسعه پروژه آبشار آماده شد که در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

 وی از خیابان وحدت که پس از یکسال مکاتبه موافقت دستگاه ها را گرفته و میدان معلم که احتیاج به تغییرات در سیفون های کانال آب دارد و پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه به سازمان آب و ورودی ویلاشهر از سمت گلدشت که طراحی آن انجام شده و چندین جلسه با شهردار گلدشت در این خصوص جلسه برگزار شده است صحبت کرد و گفت در بحث آسفالت هم مبلغ قابل توجهی را برای سال آینده در نظر گرفته ایم.

در ادامه این نشست، معتمدین ضمن تشکر از تدبیر مدیریت شهری در تشکیل جلسات هم اندیشی با ایشان مواردی چون دفع آبهای سطحی و ذخیره آن برای آبیاری فضای سبز در تابستان، درخواست نظرخواهی از مردم در انجام پروژه ها، معضل تبدیل شدن ویلا شهر به مرکز خرید ضایعات و ایجاد انبار های متعدد ضایعات در سطح شهر، مبحث تکمیل پمپ بنزین و ایجاد سرعت گیر در اطراف دبستان ها، نداشتن کد پستی بعضی از مغازه ها، تغییر مسیر تردد اتوبوس های شرکت واحد، اصلاح هندسی و ترافیکی میدان معلم، نصب تابلوی ویلاشهر. درخواست ادامه پیاده رو سازی در سطح منطقه ۳، توسعه فرهنگسراها و تشکیل کلاس های ویژه بانوان، توسعه ورزش بانوان و ایجاد باغ بانوان، امهاء شعار نویسی ها و زیباسازی دیوار های شهر، روشنایی قسمت هایی از شهر و وضعیت سگ ها و گربه های بلاصاحب صحبت کردند.

 در ادامه عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد به سوالات و مطالبات معتمدین به تفصیل پاسخ گفت و اعلام کرد تمام تلاش و توان یک سال گذشته خود را بر روی پروژه های نیمه تمام متمرکز کردیم و اکنون در حال تعریف پروژه‌های جدید هستیم.

 وی افزود ویلاشهر و دیگر مناطق شهری نجف آباد برای خود هویت مستقل دارند که با مصوبه شورای شهر انشاالله تابلوهای ورودی آنها را ساخته و نصب خواهیم کرد.

وی ادامه داد بحث ورود کامیون ها به شهر را بارها با راهور مطرح و مکاتبه کرده‌ایم ولی چه کنیم که بعضی از وظایف ذاتی ارگانها مثل ترافیک و روشنایی را مردم از شهرداری پیگیری می کنند.

امامی در ادامه گفت مطالبه گر و طلبکار فرق می کند، مطالبه گر کمک می دهد، پیشنهاد و همفکری می‌کند و همراه است ولی طلبکار فقط نق می زند و اشکال تراشی می کند. من از همه همشهریان عزیز می خواهم که مطالبه گر باشند و از شهرداری مطالبه گری کنند.

شهردار نجف آباد در ادامه گفت حاضر به همکاری با آموزش و پرورش برای اصلاح آسفالت مدارس هستیم و اعلام نمود تکمیل کد پستی های مغازه ها وظیفه اداره پست است.

 ایشان اظهار کرد ترافیک میدان معلم هنوز به حدی نرسیده که به آن ورود کنیم چرا که بسیار هزینه بر است و پروژه های ناتمامی مثل زیر گذر میدان شهدای دانشجو هنوز تکمیل نشده است.

وی افزود ۳دستگاه اسباب بازی برای ویلا شهر تهیه شده است که در جاهای مختلف شهر نصب خواهد شد.

 امامی در پایان توضیح داد از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون در ویلاشهر بیش از ۱۰۰ قلاده سگ بلاصاحب جمع آوری و به پناهگاه نگهداری سگ ها تحویل داده شده است و جمع آوری سگ های بلاصاحب همچنان در دستور کار شهرداری قرار دارد.

پس از این نشست نوبت به جلسه ملاقات مردمی متداول در منطقه ۳ رسید، که عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد به ملاقات با همشهریان منطقه ۳ پرداخت و تعدادی از پرونده های مفتوح این منطقه را مورد بررسی قرار داد و به فراخور برای هر کدام دستورات مقتضی را صادر کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.