امروز: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
تا پایان آبانماه 1402 محقق می‌شود:

اجرای عملیات 22 هزار تُن روکش و آسفالت معابر خاکی مناطق پنجگانه نجف آباد با حجم 10 هزار تُن

مهندس عبدالرسول امامی شهردار نجف آباد گفت در ادامه اجرای پروژه های مجموعه جریان خدمت مدیریت شهری نجف آباد از ابتدای سال 1402 تا پایان آبانماه، بیش از 22 هزار تُن روکش و 10 هزار تُن آسفالت معابر سطح مناطق پنج گانه اجرا خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد مهندس امامی شهردار نجف آباد در تشریح ادامه مجدانه جریان خدمت مدیریت شهری نجف آباد در سال جاری از اجرای عملیات 22 هزار تُن روکش و آسفالت معابر خاکی مناطق پنجگانه نجف آباد با حجم 10 هزار تُن تا پایان آبانماه 1402 خبر داد.

شهردار نجف آباد با اعلام این مهم که در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر و تسهیل در عبور و مرور شهروندان شریف و با رویکرد افزایش ضریب ایمنی و مناسب سازی معابر، اجرای روکش و آسفالت معابر خاکی سطح مناطق پنج گانه همچون گذشته در اولویت کاری مدیریت شهری قرار داشته و با قوت و قدرت بیش از پیش در حال اجرا می باشد. وی با اشاره به قسمت ششم داستان خدمت که در مهرماه به بهره برداری رسید از اجرای بیش از 22 هزار تُن روکش در 190 هزار متر مربع و 10 هزار تُن آسفالت در سطحی بیش از 85 هزار متر مربع از معابر خاکی سطح مناطق پنجگانه شهرداری نجف آباد به عنوان شاهد ادامه تقدیم خدمات به مردم شهیدپرور نجف آباد در مناطق پنج گانه شهرداری نجف آباد یاد کرد.

امامی با اعلام بررسی مناطق مختلف شهری، تعیین معابر نیازمند به عملیات روکش و آسفالت را از دیگر اقدامات به روز مجموعه مدیریت شهری دانشت که بر اساس آن تیم های عملیاتی در مناطق مورد نظر به عملیات اجرای روکش و آسفالت معابر خاکی مناطق پنج گانه شهرداری نجف آباد می پردازد. وی افزود در این مدت (ابتدای سال تا پایان آبانماه 1402) در منطقه یک 15 معبر اصلی فرعی مانند خیابان های نور و شهید ربیعیان، منطقه دو بیش از 25 معبر مانند بلوار ظفر و مفتح و مسیرهای متصل به آن، منطقه سه تعداد 10 معبر از معابر شهر و معابر اصلی شهرک صنعتی ویلاشهر، کناره های خیابان مفتح و خیابان اصلی شاهد و منشعبات آن در منطقه چهار و بیش از 25 معبر منطقه پنج مانند خیابان بهار و معابر فرعی متصل به آن آسفالت شده اند.

عبدالرسول امامی از اجرای لکه گیری نقاط تعیین شده مناطق به عنوان بخش دیگری از این مجموعه عملیات یاد کرد و افزود در این مدت تُناژی های مختلف به فراخور سطوح مورد نیاز لکه گیری در مناطق شهری توزیع و پروژه لکه گیری هرکدام انجام و مشکلات پیرامون آن مرتفع شده اند. وی  سهم هر منطقه از حجم تن آسفالت را به ترتیب تشریح و گفت در این بازه زمانی منطقه یک 538 تن، منطقه دو 301 تن، منطقه چهار 643 تن و منطقه پنج 118 تن به این امر اختصاص داده شده که امید است مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت شهری نجف آباد در کسب رضای الهی و ثمربخشی خدمات به شهروندان شریف نجف آباد مفید واقع شوند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.