امروز: جمعه, ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ برابر با ۱۵ رجب ۱۴۴۰ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۱۹ میلادی
استاندار اصفهان عنوان کرد:

شهرنجف آباد ایثارگر و عالم پرور، در صدور عالمان و فرهیختگان، نمونه و بی نظیر بوده و خواهند بود

دکتر محسن مهرعلیزاده در پیام به همایش تجلیل از اندیشمندان فرزانه و فرهیخته شهر نجف آباد عنوان نمود: شهر نجف آباد ایثارگر و عالم پرور ، همواره پرتوان و مستحکم و به قول رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛ در صدور عالمان و فرهیختگان، نمونه و بی نظیر بوده و خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، متن پیام دکتر محسن مهرعلیزاده به همایش تجلیل از اندیشمندان فرزانه و فرهیخته شهر نجف آباد بدین شرح می باشد:

تمدن تاریخی ایران با پذیرش اسلام جامعیت یافت و در همیشه تاریخ ، انسان های دانشمندی را پرورش داد که نه تنها در تاریخ نام و خدماتشان ماندگار شده است بلکه تاریخ ساز و جامعه ساز نیز بوده اند.
در این میان ، شهر نجف آباد ایثارگر و عالم پرور ، همیشه در صدر قرار داشته است و همواره پرتوان و مستحکم و به قول رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ؛ در صدور این عالمان و فرهیختگان ، نمونه و بی نظیر بوده و خواهند بود.
اینک برگزاری آیین تجلیل از هفت اندیشمند فرزانه و فرهیخته ماندگار و چهره علمی در یک مرحله و در یک شهر، نشان از عظمت مردمان این دیار دارد.
اندیشمندان فرزانه و اساتید برجسته شهرستان شهیدپرور نجف آباد یکی از شاخص های تدوین شناسنامه این سرزمین دانش پرور و قهرمان پرور می باشد و نباید در بزرگداشت این اشخاص وارسته و خیراندیش فقط به برگزاری نشست ها و همایش های تجلیل از این عزیزان اکتفا شود بلکه باید اینگونه برنامه ها به سرمایه ای ارزشمند برای انجام کارها و فعالیت های بعدی در شناخت و معرفی ابعاد شخصیتی بزرگان منطقه ، تبدیل شود و اندیشه ها و تجربیات گرانقدر آنان برای استفاده نسل امروز و آینده کشور جمع آوری، تدوین و انتشار یابد.
بر این باور هستیم که آشنایی بیشتر جوانان عزیز ما با ابعاد شخصیتی و دستاوردهای علمی و تجربی دانشمندان و بزرگان و دانستن رمز و راز موفقیت زندگی آنان در مسیر خدمتگذاری صادقانه به مردم عزیز، به ترغیب و تشویق بیشتر آیندگان ما به علم آموزی خواهد شد.
با پاس تکریم و سپاس از این دانشمندان و فرهیختگان ، این اتفاق خجسته را به مردمان نمونه شهر نجف آباد تبریک عرض نموده و ضمن آروزی سربلندی و سلامتی برای همه اندیشمندان ، عالمان و فرهیختگان معزز ، از پروردگار متعال توفیق روزافزون آنان را در پیشرفت و آبادانی ایران سربلند و پر افتخار خواهان و خواستارم.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.