امروز: چهارشنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

پروژه های شاخص و محله محور "در حال انجام" مناطق پنج گانه شهرداری نجف آباد/ منطقه دو

عباس مرادی مدیر منطقه دو شهری نجف آباد از آخرین وضعیت اجرای پروژه های شاخص و محله محور در حال اجرای سال 1402 در حوزه منطقه خود خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نجف آباد عباس مرادی مدیر منطقه دو شهرداری نجف آباد گفت پس از تقدیم پروژه هایی نظیر احداث و ساماندهی باند کندرو کمربند شمالی حد فاصل شهرک سعیدفر تا شهرک بهاران به طول 1500 و عرض 7 متر، اصلاح هندسی و ساماندهی تقاطع بیشه و شهداء و آغاز عملیات اجرایی فاز اول احداث خیابان بهارستان  در قالب قسمت چهارم داستان خدمت در مردادماه 1402 دیگر پروژه های مدون شده تقویم عمرانی سالانه مجموعه مدیریت شهرداری نجف آباد در حوزه منطقه دو شهرداری تدوین و با قوت در حال اجرا می باشد.
عباس مرادی از احداث و ساماندهی ادامه بلوار ظفر (فیروزآباد) به طول 1300 متر، و خیابان ابولقاسم پاینده جنب هنرستان شریعتی به طول 750 متر، احداث بلوار کشاورز حدفاصل بهارستان تا شهداء به مساحت 45هزار مترمربع، و احداث بلوار بهارستان تا خیابان کشاورز به طول 600 متر به عنوان مهمترین پروژه های شاخص در حال انجام یاد کرد که پروژه های محله محوری چون ساماندهی خیابان سمندری و فرعی های آن به مساحت 4هزار متر مربع و ساماندهی 6هزار مترمربع از خیابان فتاح المنان نیز به عنوان پروژه های محله محور نیز در حال انجام می باشد.

ادامه پروژه هایی مانند روکش آسفالت معابر سطح منطقه، لکه گیری نقاط مختلف منطقه دو در معابر اصلی و فرعی از دیگر موارد مطرح شده در این ارائه بودند که مدیر منطقه دو شهرداری نجف آباد از انجام پروژه های مذکور طبق زمانبندی صورت گرفته خبر داد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)  
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.