امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان

نقاط پرحادثه و ترافیک جاده‌ای استان اصفهان برطرف شود

 

نقاط پرحادثه و ترافیک جاده‌ای استان اصفهان برطرف شود

استاندار اصفهان با بیان اینکه رفع نقاط پرحادثه و ترافیک جاده‌ای استان اصفهان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای دانشجوی نجف‌آباد در یکی از مهم‌ترین بخش‌های مزیتی استان اصفهان و شهرستان نجف‌آباد در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سید رضا مرتضوی در آئین آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو نجف آباد با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص رفع مشکلات نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای استان اظهار داشت: قطعا پیش زمینه رسیدن به این مرحله زحمات زیادی را به همراه داشته است. این فعالیت‌ها فرصت‌هایی است که خداوند به ما عطا می‌کند و اگر هر کدام از ما با نیت خیرخواهی و تقرب به خدا برای خدمت به مردم هر روز خود را آغاز کنیم، همه اعمال و رفتار ما برای ما سلوک نوشته می‌شود. 

وی با بیان آنکه سلوک همان اعمال و رفتار و پیگیری‌هایی است که ما برای فراهم شدن آسایش هرچه بیشتر در زندگی مردم انجام می‌دهیم، بیان کرد: سلوک ما آن است که نقاط گلوگاهی در حوزه‌های مختلف را شناسایی کنیم که امروز یکی از این نقاط بحث راه و حمل و نقل است. 
استاندار اصفهان گفت: پروژه‌ای که شناسایی شده است به دلیل آنکه در یکی از حوزه‌های مزیتی استان اصفهان و حوزه‌های مزیتی شهرستان نجف آباد قرار دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. 

وی با بیان آنکه مقدمات این پروژه به خوبی فراهم شده، ادامه داد: به موجب مطالعات و پیگیری‌های صورت گرفته، این پروژه در ردیف بودجه قرار گرفته و اعتباری بالغ بر 1300 میلیارد ریال برای مناقصه و پیمانکار آن نیز انتخاب شده است.

مرتضوی خاطر نشان کرد: شهرستان نجف آباد به موجب آنکه در عرصه ملی و بین‌المللی زبانزد بوده و تاکنون ثمرات زیادی در حوزه ایثار و مجاهدت داشته است، جا دارد که ما نیز به همین میزان نسبت به خدمت رسانی به مردم این شهرستان هرچه فعالیت کنیم باز هم کارهای ما در مقابل ایثار و شهادت این شهرستان ذره‌ای بیش نیست. 

وی با بیان آنکه با انجام این پروژه و رفع نقاط گلوگاهی در بخش‌های مختلف خدمت رسانی به همه مردم کشور صورت خواهد گرفت، اظهار داشت: تعداد شهدای شهرستان نجف آباد 2 هزار و 500 نفر است، که برخی از این شهیدان که از آنها شناخت کافی نداریم مراتب متعالی را در نزد حضرت حق دارند. 

استاندار اصفهان با بیان آنکه شهرستان نجف آباد شهیدان گرانقدری همچون شهیدان کاظمی و حججی را در خود پرورانده است، گفت: این شهیدان همه هستی خود را برای مردم کشورشان برای امت اسلامی فدا کردند و اگر بخواهیم ذره‌ای از فداکاری آنها را جبران کنیم حداقلش آن است که با خود عهدی کنیم که من بعد همه خدمات خود را به شهیدان تقدیم کنیم تا یاری آنها همراه ما باشد. 


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی
کد جدید

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه محفوظ و متعلق به شهرداری نجف آباد می باشد , هرگونه کپی و نقل قول از مطالب سايت با ذكر منبع بلامانع است.