امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 11 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8927
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

ایجاد موزه دفاع مقدس در نجف‌آباد

 به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار «بهمن کارگر» در جریان نشست خبری هفته دفاع مقدس، در پاسخ به سوال میزان در خصوص «روند افتتاح موزه‌های دفاع مقدس در کشور» گفت: همانگونه که در نشست خبری سال گذشته هفته دفاع مقدس وعده دادیم، شاهد بودیم که در پایان آن سال ۱۰ موزه دفاع مقدس در ۱۰ استان کشور با حضور رییس جمهور و رییس ستادکل نیرو‌های مسلح افتتاح شد.

وی افزود: به فضل الهی، افتتاح ۶ موزه دفاع مقدس استانی را در دهه فجر امسال در دستور کار داریم و امیدواریم به این هدف‌گذاری خود نیز دست پیدا کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همچنین گفت: با توجه به حضور گسترده مردم بر سر مزار شهید مدافع حرم «محسن حججی» طی یک سال گذشته، تصمیم بر این شد که بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، یک موزه دفاع مقدس را در شهرستان نجف‌آباد استان اصفهان ایجاد کند.

شایان ذکر است 24 دیماه 1395، محمد مهدی کاظمی و امیرحسین یزدانی (فرزندان سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج احمد کاظمی و سردار سرتیپ پاسدار شهید غلامرضا یزدانی) وسه شنبه ششم مردادماه 97، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بازدیدی از ظرفیتهای نجف آباد با حضور مسئولین مرتبط در این خصوص بعمل آوردند.(برای دیدن مطلب کلیک کنید)+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید: 127

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید