امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 11 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8959
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

نماز جمعه ویلاشهر و جلسه پرسش و پاسخ مسئولان شهری

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، جمعه ششم مهرماه ، ریاست و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام شهردار و مدیران شهری و مدیران ادارات و دستگاه های مختلف نجف آباد پس از اقامه نماز جمعه ویلاشهر در جلسه پرسش و پاسخ مردمی حضور یافتند.


بین دو نماز نیز مهندس راعی معاون استاندار و فرماندار نجف آباد سخنرانی کرده و به تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در زیرمجموعه خود پرداخت.
مدیریت شهری نجف آباد که از پنج سال پیش تاکنون مجموعه جلسات ملاقات های مردمی خود را که بالغ بر 220 جلسه شده است به صورت منظم و هفتگی در سطح مناطق پنج گانه شهرداری برگزار کرده، در نماز جمعه این هفته ویلاشهر محمد مغزی قائم مقام شهردار و تنی چند از مدیران ستادی شهرداری نجف آباد همگام با دیگر مسئولان شهرستان به سوالات و نقطه نظرات شهروندان پاسخ گفتند.


ایشان در مورد اقدامات مدیریت شهری در منطقه سه نظیرپارک آبشار،روشنایی و ایمن سازی کانال بلوارآزادگان،پیاده روسازی و جدول کاری و آسفالت معابر و ..مطالبی عنوان داشت و همراه با مدیران شهرداری پاسخگویی سوالات شهروندان بود.


حجت الاسلام محمدحسین قائمی سومین امام جمعه ویلاشهر است که در تاریخ دوم مردادماه 1395 بجای حجت الاسلام فاطمی معارفه گردیده اند.+ 1
مخالفم - 0

 

بازدید: 182

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید