امروز: سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - 11 December 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8966
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

محل کسبی دل انگیز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد،اهمیت شهروندان به زیبایی فضای سبز خانه و محل در نجف آباد را می توان از ویژگی های بارز مردم این دیار دانست که در همین خصوص نیز آقای طالب یکی ازکسبه جوان و شهروندان خوش سلیقه و خوش ذوق شهر فضای داخل و خارج محل کسب خود در خیابان نمازی را با کاشت دهها نوع گل و گیاه تزئینی، تعبیه گلدان در داخل و خارج مغازه، بهسازی پیاده رو، نصب پایه های چراغ در ورودی ، تعبیه آکواریوم ، تعبیه تلویزیون و نمایش مراحل فرآورده های لبنی، رعایت نکات بهداشتی در ورود و خروج و .. به بهشتی کوچک در این منطقه تبدیل کرده است.


وقتی با مشتریان این محل همصحبت شدیم علاوه بر تعریف از حسن سلیقه ایشان و تشکر از ایجاد فضای متفاوت و دلپذیر، آن را شاخصی برای مردم و اطمینان از سلامت و کیفیت محصولات ایشان نیز ابراز می نمودند .
لازم به ذکر است که بسیاری از شهروندان نجف آبادی طی سالهای اخیر دست به انجام اقدامات متفاوت و خوبی در راستای زیباتر شدن محیط زندگی و محیط کار خود کرده اند که پایگاه خبری شهرداری نجف آباد در این خصوص با انجام مصاحبه و تهیه گزارش های تصویری دیگر شهروندان را هم در جریان این فعالیت ها قرار می دهد.+ 2
مخالفم - 0

 

بازدید: 212

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید