امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 21 June 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 7918
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۳۳
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل
چاه 40 متری سه نفر را در فولادشهر به کام مرگ کشید

امدادرسانی آتش نشانی نجف آباد در شهر مجاور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد در پی وقوع حادثه و محبوس شدن دو مقنی و یک آتش نشان در چاهی در کارخانه آسفالت واقع در مسکن مهر فولادشهر، با اعلام نیاز آتش نشانی فولادشهر از سازمان آتش نشانی نجف آباد، سه دستگاه خودرو نجات و 15 نفر آتش نشان این سازمان به محل حادثه اعزام شد.
آتشیاراحمد هادی مدیرعامل سازمان در این باره افزود: روز گذشته ساعت 10:48 پیش از ظهر ، ستاد فرماندهی این سازمان با اعلام نیاز آتش نشانی فولادشهر جهت امدادرسانی در حادثه یی که در کارخانه آسفالت واقع در روبروی مسکن مهر فولادشهر به وقوع پیوسته بود بلافاصله 3 دستگاه خودرو و تجهیزات کامل امداد و نجات و همچنین 15 نفر آتش نشان به محل حادثه اعزام کرد.


هادی گفت: طبق گزارشات به دست آمده یکی از برادارن ابتدای امر در چاه محبوس می شود که برادر دیگر برای نجات وی اقدام می کند که متاسفانه او نیز دچار حادثه می گردد که متأسفانه یکی از آتش نشانان فولادشهر هم که برای نجات کارگران به داخل چاه رفته بود دچار حادثه شده و جان خود را از دست داده و به شهادت می رسد.
وی ادامه داد: پس از آغاز امداد رسانی به دلیل عمق زیاد و وجود آب داخل چاه ، با 5 ساعت تلاش نفسگیر آتش نشانان پیکر شهید آتش نشان محمد بگری و دو کارگر از داخل چاه خارج و در اختیار عوامل امدادی و انتظامی قرار گرفت.
در پایان آتشیار هادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد شهادت آتش نشان محمد بگری از پرسنل محترم آتش نشانی فولادشهر را به خانواده بزرگ آتش نشانان و خانواده آن شهید بزرگوار تسلیت عرض نمودند.+ 6
مخالفم - 3

 

بازدید: 979

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید