امروز: جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷ - 20 July 2018
   
   
   
   
   

   
   

     
     

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
       

 
کد خبر: 8097
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد

بازدید بهمراه مجموعه ستاد بازآفرینی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد،سه شنبه 17 مردادماه، مهندس منتظری شهردار نجف آباد میزبان مجموعه ستاد بازآفرینی به ریاست فخاری بود و به اتفاق از اماکن مختلف وظرفیتهای گردشگری نجف آباد بازدیدی بعمل آوردند.


در این دیدار که احمدی معاون شهرسازی شهرداری نیز حضور داشت، خانه تاریخی مهرپرور(موزه مردم شناسی نجف آباد)، خانه تاریخی نوریان(مکتب خانه علوم خواجه نصرالدین طوسی و...) مورد بازدید واقع شدند که برنامه های خانه نوریان بسیارمورد استقبال وتحسین این مجموعه قرار گرفت.
به منظور اجرای طرح بازآفرینی شهری در راستای احیا نوسازی و توانمندسازی بافتهای فرسوده و ناکارآمد شهری در هر استان سه شهر و از هر شهر نیز سه محله به صورت پایلوت انتخاب می‌شود، و برنامه‌ها و پروژه‌های ویژه برای هر محله‌‌ای مشخص و طرح مذکور به اجرا در می‌آید.


تشکیل ستاد ملی بازآفرینی به‌عنوان هماهنگ‌کننده اقدامات مشترک بین بخشی و منسجم کننده فعالیت‌های بین دستگاه‌های دولتی، شهرداری‌ها و تشکل‌های محلی و مردمی از جمله مهم‌ترین اقدامات برای حل مشکلات بافت‌های ناکارآمد شهری هستند.
شهرداریها به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی شهری در محور برنامه‌های این حوزه قرار دارند و اولویت اساسی در این بخش توانمندسازی ساکنان محلات است.+ 1
مخالفم - 1

 

بازدید: 334

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید